Број на оглас: 3936283
Објавен на: 09.05.2021, 12:14
1 / 4

Stolica

2.500 МКД

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава


Koristena vo solidna sostojba so metalna jaka konstrukcija.