Број на оглас: 3935587
Објавен на: 07.05.2021, 02:34
1 / 12

OPEL CORSA 1.3 CDTI

11 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so plateni davački do reg na lanac motor pogidna za pocetnici klima motor rabotat perfekno prva farba bez nikakvi zabeleski cuvana stegnato avto tip top imame i drugi koli