Број на оглас: 3935568
Објавен на: 04.05.2021, 19:58
1 / 5

Peugeot 106 1.1 2000 godina

1.000 €
Марка:
Peugeot
Модел:
106
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 106 1.1 ispravno pali vozi 2000 godina