Број на оглас: 3935390
Објавен на: 07.05.2021, 21:04
1 / 5

Citroen C-elysee 2015 dizel 70.000km

По Договор
Марка:
Citroen
Модел:
C-Elysee
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
70000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kako nov so celosna oprema