Број на оглас: 3935169
Објавен на: 04.05.2021, 09:52
1 / 12

Polo 1.0 mpi

1.450 € 1.750 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
37 kw / 50 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ubavo socuvano polo1.0 mpi benzin registrirano do 02.2022god.realni 203 000km novi gumi,ekstra motorce i menjac,karoseriski zdravo,stegnato na vozenje,tablici odjaveni