Број на оглас: 3935134
Објавен на: 07.05.2021, 13:54
1 / 12

VW PASAT 2.0TDI

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☑VW PASSAT B6 2.0TDI 140Ks 8V ☑

☑2006/5 година
☑Климатроник 2зонска
☑Греачи на седишта
☑Греачи на ретровизори
☑Темпомат
☑Паркинг сензори
☑Електрична ручна
☑Старт/Стоп систем
☑Ауто светла
☑Полу кожа со Алкантара Крем
☑Електрика на седишта

☑Комплетно сервисиран Сет Ребраст Улје Филтери Регистриран Цела Год 4Нови Гуми
Цена5.900€