Број на оглас: 3935062
Објавен на: 07.05.2021, 08:16
1 / 12

Mercedes E220CDI Top

4.400 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes E220CDI 150ks 2003ta
Avtomatic
Funkcionira sve,izvrseni site servisi na vreme,stegnat na voznja so mnogu oprema
Registriran do 11ti mesec
Cena 4400