Број на оглас: 3934477
Објавен на: 06.05.2021, 18:39
1 / 12

Villa Bolonja Dhoma-Sobi-Apartmane

1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Po kërkoni një vend te sigurt dhe kushte të mirfillta gjatë qëndrimit tuaj në qytetin e Strugës ?
Villa Bolonja  është çelsi që zotëroni ndër duar për tju hapur dyert në shërbimin që kërkoni dhe meritoni. Ne jemi të përkushtuar në qira-dhënien dhe ofrimin e Dhomave-Apartmane  me kushte high-class për mysafirët e zhvendosur në Strugë. Nuk ka rëndësi nëse jeni një individ i vetëm, një grup turistash, një student, në një udhëtim pune apo në një udhëtim turistik në qytetin e Strugës, ne ju mirëpresim dhe ofrojmë akomodimin më të mirë për Ju.
Qëllimi ynë është t’ju bëjmë të ndiheni si në shtëpinë tuaj, me plotë kuptimin e fjalës! Dhe të bëjmë të pamundurën që qëndrimi juaj në qytetin tonë të ngelet një përvojë, një eksperiencë e paharrueshme, duke ofruar në mënyrë simbolike vend qëndrimin tuaj. Por, si e arrijmë ne këtë? E thjeshtë, ne zotërojmë 14 Dhoma Apartmane moderne me toalete, internet falas, hapësira për parking, LCD televizion . Të lokalizuara në zonën më të preferuar të Strugës me vetëm 50 m larg Liqenit, këtë shërbim e ofrojmë me çmimet më konkurruese!
Ofrojme një shërbim profesional, shoqëror, mikpritës për Ju duke respektuar të gjitha kushtet që ju keni dhe duke gjetur atë që ju dëshironi në të vërtet, për të bërë qëndrimin tuaj sa më komod.
Nëpërmjet shërbimeve tona , Villa Bolonja hap dyert a saj dhe ju uron mirë se ardhjen në Strugë !
Sepse Ju meritoni më të mirën.

Kontakt telefoni: 071546027     070761305


Дали барате безбедно место и вистински услови за време на престојот во градот Струга? Вила Болоња е клучот што го држите во ваши раце за да ги отворите вратите кон услугата што ја барате и заслужувате. Ние сме посветени на изнајмување и нудење соби-апартмани со услови од висока класа за раселени гости во Стругa. Не е важно дали сте единствена индивидуа, група туристи, студент, на службено патување или на туристичко патување во градот Струга, ние ви посакуваме добредојде и ви го нудиме најдоброто сместување за вас. Нашата цел е да направиме да се чувствувате како дома, во целосна смисла на зборот! Cakaмe престојот во нашиот град да остане искуство, незаборавно искуство, симболично нудејќи го вашето место на престој. Но, како да го постигнеме ова? Едноставно, поседуваме 14 соби Современи апартмани со тоалети, бесплатен интернет, паркинг, ЛЦД телевизија. Сместено во најомилената област на Струга, на само 50 м оддалеченост од езерото, ја нудиме оваа услуга по најконкурентни цени! Ние нудиме професионална, социјална, гостопримлива услуга за вас Преку нашите услуги, Вила Болоња ги отвора вратите и ви посакува добро доаѓање во Струга! Затоа што го заслужувате најдоброто.
Телефон за контакт:

071546027 070761305