Број на оглас: 3934179
Објавен на: 23.04.2021, 20:17
1 / 1

Kotel na Peleti

2.222 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kotel na peleti
50 kw. Koristen dve sezoni
MOZNA E ZAMENA