Број на оглас: 3934033
Објавен на: 07.05.2021, 01:24
1 / 4

Dominator 650

1.300 € Цената е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
1997
Модел:
Dominator 650
Километри:
50000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda Dominator NX650

076963678
076963678
076963678
076963678