Број на оглас: 3933500
Објавен на: 17.05.2021, 11:08
1 / 7

Дрвени винарии и даски за сервирање

1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Изработка на дрвени винарии и даски за сервирање. Изработуваме и по Ваши димензии и модели.
тел. за контакт 078-330-525 - Ѓорѓи