Број на оглас: 3933096
Објавен на: 10.05.2021, 01:06
1 / 12

BMW 330 E90 231KS NAVI SEDAN REG I SERV !!

7.200 €
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


075 379 977
Цена: 7,200 €

Модел: BMW 330D E90 231KS
Произведено: 2007 година
Гориво: Дизел
Мотор: 2998 cm³ • 231HP
Менувач: Мануелен 6 брзини

Километри: 205,000

Регистрирана до декември 2021

Возилото е екстра добра состојба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.

Дозволена е проверка по ваша желба и во овластен сервис.

Направен е фул голем и мал сервис.

Два оригинални клуча. Oригинал сервисна книшка.

4 нови гуми ,Нови дискови,нови плочки

Опрема:
-Навигација
-Паркинг сензори
-Кожен волан со команди
-Електрика на седишта
-БМВ оригинал радио (CD DVD MP3, AUX)
-Климатроник двозонски
-Борд Компјутер
-Алу Фелни Фабрички
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-Mагленки

и мн друго.

Возилото може да се види во Крива Паланка во секое време.