Број на оглас: 3933083
Објавен на: 11.06.2021, 21:25
1 / 2

kilometraza za golf 3

800 МКД
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
450000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam kilometraza za golf 3, ispravno 100% funksionalno, prakam po kargo, kontakt moze I na viber.