Број на оглас: 3933060
Објавен на: 04.05.2021, 23:46
1 / 4

Mercedes ML270cdi facelift

2.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 270
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Se funkcionalno po nego
So mali zabeleski po branicite
Poveke info 078246146
078246146