Број на оглас: 3932959
Објавен на: 04.05.2021, 22:10
1 / 3

Galaxy J3 2016

1.300 МКД Цената е фиксна 1.500 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
J3 2016
Боја:
Black
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung galaxy j3 2016
Telefonot sve si raboti
Raboti i na site mrezi