Број на оглас: 3932690
Објавен на: 22.04.2021, 17:22
1 / 8

Audi A7 3.0 Quattro

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
А7
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zacuvano kako nova, full kameri, full opcion.
Tel-070506597