Број на оглас: 3932621
Објавен на: 22.04.2021, 16:05
1 / 7

Lada Niva, Лада Нива

3.400 €
Марка:
Lada
Модел:
Niva
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
62 kw / 84 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава ЛадаНива 1.7i во одлична состојба со атестиран плин и кука.
TEL: 078/652 935 Славче
TEL: 078/652 935 Славче
TEL: 078/652 935 Славче