Број на оглас: 3932547
Објавен на: 04.05.2021, 21:11
1 / 11

Alfa romeo 147 1.9jtd 2005g

2.200 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa romeo 147 1.9jtd 2005g istecena registracija
Za poveke inf:
071/921-121 NIKOLA