Број на оглас: 3931921
Објавен на: 05.05.2021, 17:36
1 / 4

Opel Corsa D 1.2

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa D 1.2
Benzin
2007
Pominati 140000km