Број на оглас: 3931512
Објавен на: 04.05.2021, 16:12
1 / 9

Gumi

4.000 МКД
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
225
Висина:
50
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se vo dobra sostojba,6 para mnogu eftino......