Број на оглас: 3931319
Објавен на: 04.05.2021, 23:04
1 / 2

Детско Седиште

2.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Се продава детско седиште за во кола до 18 кг. Крајна цена 2500 денари.