Број на оглас: 3930874
Објавен на: 09.05.2021, 09:51
1 / 4

Naocari Ray-Ban Shooter !!

4.500 МКД 5.000 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Заштита од сонце

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat odlicno socuvani naocari za sonce RayBan Shooter.

Naocarite sleduvaat so orginal RayBan futrola.

Model RB 3138 002 58-09, modelot moze da se proveri na internet.