Број на оглас: 3930359
Објавен на: 08.05.2021, 10:10
1 / 5

Passat 1.8T

2.650 € 2.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ekstra sostojba
Mozna zamena so vasa doplata
Kompletno servisiran
Nikogas ne vozen na plin