Број на оглас: 3930333
Објавен на: 07.05.2021, 11:04
1 / 10

📲 iPhone 6s 64Gb 100% EXTRA SOCUVAN KAKO NOV 📲

4.500 МКД Цената е фиксна 4.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
iPhone 6s
Боја:
Silver
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


📲 iPhone 6s 📲
➡️ 64GB/2GB ⬅️
➡️ Home button ✅
➡️ Extra socuvan, bez grepka, kompletno ispraven i funkcionalen. ⬅️
🔋 100% battery health 🔋
ℹ️ So telefonot sleduva maska, staklena folija i novo kabelche za polnenje ℹ️
💶 Cena: 4500den fiksna cena 💶
📞 +38975571399 📞