Број на оглас: 3930021
Објавен на: 07.05.2021, 22:16
1 / 6

Ексклузивно!!! Ексклузивно!!

5.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава,највисоко ниво на опрема.
Четири нови гуми,направен сервис основен,и плус сменети сет ребрест,сменето уље во менјач,плочки.
Од опрема има се,од темпомат,ф1 менјач греачи на седишта,греачи на ретровизоти,220v,панел кров што ја лади колата кога е на сонце,светла што одат по насока која се движите,исофих седишта.Колата е со сите платени давачки до регистрација...Само за мераклии..