Број на оглас: 3929401
Објавен на: 04.05.2021, 23:07
1 / 3

Елементи за детска соба

200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава штек и прекидач за детска соба.Цена 200 денари двете.

Потврден огласувач
 Даниела Николова