Број на оглас: 3929393
Објавен на: 08.05.2021, 06:04
1 / 1

Детски тепих

800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава детски тепих со димензии 120х170.Во одлична состојба.Цена 800 денари.

Потврден огласувач
 Даниела Николова