Број на оглас: 3929388
Објавен на: 04.05.2021, 23:07
1 / 2

Детска завеса со корниз

1.200 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава детска завеса и корниз купени од Талија, со должина 3 метра. Во одлична состојба. Цена 1200 денари комплет

Потврден огласувач
 Даниела Николова