Број на оглас: 3929091
Објавен на: 04.05.2021, 09:52
1 / 8

Tico

750 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
27 kw / 37 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dobro socuvano tico od prva gazdarica benzin registrirano do septemvri,prva boja karoseriski kako novo bez korozii,ekstra motor menjac,stegnato na vozenje