Број на оглас: 3929056
Објавен на: 04.05.2021, 18:28
1 / 8

Lada Niva 1.7 BENZIN-PLIN SERVO 2007

3.500 €
Марка:
Lada
Модел:
Niva
Година:
2007
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Lada Niva 1.7 BENZIN-PLIN SERVO 2007 LADATA E VO ODLICNA SOSTOJBA PROVA VO SEKOE VREME I NA TEREN.