Број на оглас: 3928355
Објавен на: 07.05.2021, 01:24
1 / 5

KAMIN NA DRVA

По Договор 150 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Mnogu dobro socuvan.
2 sezoni upotreban.

Kontakt:
070-858-787
070-858-787
070-858-787
070-858-787
070-858-787