Број на оглас: 3927799
Објавен на: 08.05.2021, 14:43
1 / 5

Bandazi 4*108 so gumi 205/55/16

245 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
6.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
108
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat aluminiumski bandazi 16 so letni gumi kleber komplet
Bandazite se fabricki od pezo 4*108 so novi ventili a odgovaraat i na drugi vozila
Gumite se205.55.16 kleber vozeni 2sezoni 8-10.000km i imaat 6-7mm dlabocina na sara
Poveke informacii na tel 070/443-488