Број на оглас: 3927208
Објавен на: 06.05.2021, 16:54
1 / 4

Gumi 2×Michelin 2×Hankook

3.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


2×Michelin
2×Hankook
205/55/16
Gumite se 2014 god proizvedeni i se solidni