Број на оглас: 3927104
Објавен на: 07.05.2021, 02:34
1 / 12

FIAT PUNTO 1.2 (8V)

11 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata ima plateni site davački do reg vo prefektna sostijba kako nova od salon so 80.000 klm klima bez nikakvi zabeleški moze da se vidi proba vo sekoe vreme imame i drugi koli pozz