Број на оглас: 3926875
Објавен на: 18.05.2021, 19:32
1 / 12

AUDI A3 1.6 TDI 110HP 2015 AUTOMATIC 7S tronic

13.290 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава AUDI A3 Sportback 1.6 TDI 2015 AUTOMATIC 7S tronic
увезена од Италија со платени давачки до регистација

** година на производство 2015
** мотор 1.6 TDI >> 81kw >> 110hp
** километри 179 000
** автоматски менувач 7S tronic
** EURO 6B стандард
** Навигација
** Темпомат
** F1 на волан
** Drive Select
** START & STOP систем
** двозонски климатроник
** паркинг сензори
** 16 inch алу фелги со гуми 2020 год
** 4л/100км потрошувачка на нафта
** перфектна состојба

Повеќе инфо на 070555242