Број на оглас: 3926561
Објавен на: 04.05.2021, 22:15
1 / 1

Lavor 140bar wap za perenje koli

5.600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК LAVOR GALAXY 140bar
МАКСИМАЛЕН ПРИТИСОК 140 BAR
ПРОТОК 450 l/h
МОЌНОСТ 1900W
ТРИКЛИПНА ПУМПА СО АЛУМИНИУМСКА ГЛАВА
1 година гаранција