Број на оглас: 3926517
Објавен на: 04.05.2021, 22:15
1 / 2

Ingco masina za perenje koli wap 1800w

5.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Карактеристики на производот:

Напон: 220-240V/50-60Hz
Moќност: 1800w
Притисок: 15MPa(150bar)
Раб. проток: 5.5l/min
Макс. проток: 6l/min
Макс. дозволен притисок на вода: 1.2МPа(12 bar)
1 година гаранција