Број на оглас: 3926425
Објавен на: 04.05.2021, 22:15
1 / 1

Maxpuls wap masina za perenje koli 2500w

9.490 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Карактеристики на производот:

Напон: 220-240V/50-60Hz
Moќност: 2500w
Притисок: 19MPa(195bar)
Раб. проток: 7l/min
Макс. проток: 7.5l/min
Макс. дозволен притисок на вода: 1.2МPа(12 bar)
1 година гаранција