Број на оглас: 3926040
Објавен на: 05.05.2021, 01:46
1 / 6

iPhone 5

500 МКД Цената е фиксна 800 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
iPhone 5
Боја:
Silver
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


iPhone 5 za delovi...

+38975571399