Број на оглас: 3926001
Објавен на: 04.05.2021, 23:46
1 / 12

Smart Forfour 1.5CDI 05

2.500 €
Марка:
Smart
Модел:
ForFour
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Malo gradsko vozilo
Pogodno za pocetnik vozac
Servisirano registrirano do juni 2021
So novi gumi i aluminiumski bandasi
Panorama krov