Број на оглас: 3925997
Објавен на: 04.05.2021, 23:47
1 / 3

Suzuki Jimny 1.3i

2.500 €
Марка:
Suzuki
Модел:
Jimny
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Poveke info 070879477