Број на оглас: 3925938
Објавен на: 05.05.2021, 19:24
1 / 7

Cisterna za voda / nafta 5t

600 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Cisterna 5t
Info 070 207 439