Број на оглас: 3925609
Објавен на: 07.05.2021, 13:01
1 / 3

Arora 150 cc na delovi se so vi treba

1 € Цената е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2006
Модел:
Arora 150
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Delovi od arora motor
Plastiki
Karburator
Masina isprava staklo
Bandazi
Gumi
Svetla
Zmigavci.....
Mk dokumenti
Tel 070 344 469