Број на оглас: 3925173
Објавен на: 06.05.2021, 08:36
1 / 9

PASSAT 1.9 TDI 116 KS 2000 GOD audi.seat.opel.bora.golf)

2.350 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


24-12-2021 GOD REGISTRACIJA
SMENET SET ( zamaec,potisna,lamela)
SMENET KOMPLET REBRASI
KLIMATRONIK RABOTI
FUL OPREMA