Број на оглас: 3924932
Објавен на: 04.05.2021, 20:22
1 / 4

Mercedes S320

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 320
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba napraven servis komplet site filtri ulje na motor i menjac registriran cela godina so zelen karton mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme.!