Број на оглас: 3924820
Објавен на: 08.05.2021, 10:18
1 / 10

AUDI A6 1.9TDI 110KS 1998GOD( golf.opel.passat.seat

2.750 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


21-12-2021GOD REGISTRACJA
KLIMATRONIK
INTERIER 100% ZACUVAN
MOTOR DOBAR
AL BANDAZI 16" SO DOBRI GUMI
ATES FOLII

ZA GODINITE KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA