Број на оглас: 3924462
Објавен на: 09.05.2021, 09:43
1 / 10

SEAT ALTEA * GERMANIJA*

1 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* 071 396 888
* 1.9 TDI 105 PS
* Uvoz od germanija
* Bez nikakvi zabeleski