Број на оглас: 3924234
Објавен на: 04.05.2021, 16:58
1 / 12

TOYOTA AURIS 1.4 D4D 2007G

4.800 €
Марка:
Toyota
Модел:
Auris
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOYOTA AURIS 1.4 D4D 2007G CLIMATEONIC 3XKLUCA 4XNOVI GUMI ELEKTRIKA NA PROZORI BORD ABS ESP KOMANDI NA VOLAN TOP SOSTOJBA