Број на оглас: 3924190
Објавен на: 18.05.2021, 14:20
1 / 12

FIAT 500 1.3M-JET 75KS

4.700 €
Марка:
Fiat
Модел:
500
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT 500 1.3M-JET 75KS 2xKLUCA KLIMA ISPRAVNA
ELEKTRIKA NA PROZORI ABS ESP
MAGLENKI TOP SOSTOJBA