Број на оглас: 3924168
Објавен на: 04.05.2021, 23:12
1 / 6

HONDA PCX 125cc

2.799 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Honda
Вид:
Скутер
Година:
2017
Модел:
PCX
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda PCX 125 kubici,start stop sistem,led svetla,priklucok za navigacija,mala potrosuvacka 2.4 l na 100km.Uvezen od Anglija,carinet,registriran.Se e top na motorot.
INFO NA OVOJ BROJ:
078 298 393
078 298 393
078 298 393